داشتن یک بالکن بزرگ می تواند یک محیط جذاب و دلپسند برای شما و سایر افراد خانواده باشد اما در برخی از موارد غبار و سروصدای زیاد می تواند آن را تحت تاثیر قرار دهد و شما را از استفاده مناسب از آن محروم کند شیشه بالکن یک انتخاب مناسب برای بهره وری مناسب از بالکن می باشد. یک بالکن شیشه ای یا یک شیشه بالکن می تواند ویژگی های بسیار زیبایی به ساختمان شما اضافه کند  یک نقطه کانونی زیبا ، دید بی وقفه به دنیای بیرون ،  فضای اضافی ، کاهش سر و صدا و خیلی از ویژگی های دیگر از مهمترین مزیت های نصب یک شیشه بالکن می باشد. یک شیشه بالکن در واقع می تواند یک گزینه امن تر از یک نرده بالکن سنتی باشد؛ چرا که در نمونه های قدیمی بالکن هیچ جایی در نرده ها وجود نداشت که کودکان بتوانند با استفاده از آن محیط خارجی را مشاهده کننده اما بالکن شیشه ای در واقع یک محافظ امن برای کودکان و سایر افراد خانواده نیز می باشد که می تواند دید بیرونی را بدون ایجاد خطر فراهم کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

مزایای

  • نمای یکدست شیشه ای برای فضای پروژه به هر طولی که باشد بدون هیچ ستون و مانع دید.
  • در فصول مناسب سالجام تراس بالکنی این امکان را برای شما مهیا می کند که سیستم را به راحتی باز کرده و از هوای آزاد بهره مند گردد.
  • مسیر ورود پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی، به واسطه بسته شدن فضا با شیشه های متحرک جام تراس، مسدود می شود.
  • شیشه های بالکنی جام تراس به دلیل متحرک بودن و جمع شدن در یک سمت به راحتی در دسترس و قابل شستشو می باشند.

 

بارکد

تماس با ما

آدرس  دفتر مرکزی : سیرجان خیابان قدس شمالی روبروی ورزشگاه تختی (تالار المپیک) مجتمع هیوا طبقه سوم واحد ۷ و ۸

آدرس کارخانه : سیرجان منطقه ویژه اقتصادی بلوار پارس خیابان مولوی اولین سوله سمت راست

آدرس پست الکترونیک:    info@hiva-sanat.ir     HIVAWINDOR@GMAIL.COM

شماره تماس: ۰۹۱۹۶۶۰۸۷۶۶ -- ۴۲۲۰۷۷۵۱ ۰۳۴

صفحه اینستاگرام : hiva_sanat

واتس آپ و تلگرام : ۰۹۱۹۶۶۰۸۷۶۶

عضویت در خبرنامه

Template Design:Dima Group